III Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing”.

Utworzono dnia 26.03.2024

We środę 20 marca 2024 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się  III Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Patronat nad wydarzeniem objął Pan Wójt Grzegorz Bara .

Celem konkursu było kształcenie wymowy oraz wzbogacanie zainteresowania nauką języka angielskiego. Wszyscy wspierali się wzajemnie brawami i życzliwymi uśmiechami.
Jury w składzie: Pan Grzegorz Bara, Pani Jolanta Brojek, Pani Dominika Jędrzejczyk- Wielgosz, Pani Beata Faryj oraz Pan Piotr Kudłaty po obradach wręczyło dyplomy zespołom za zdobyte miejsca oraz uczestnikom za udział w konkursie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody sponsorowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W konkursie wzięło udział 17 dzieci z oddziału przedszkolnego: Augustyn Patrycja, Baran Hubert. Buczyński Stanisław, Cieślak Dominik, Kisielewicz Antoni, Kosiek Tymon, Kurowska Izabela, Lepak Mikołaj, Leśniak Oliwier, Lipińska Emilia, Machowska Anna, Rak Igor, Skrzęta Aleksander, Smoleń Olivia, Tłuściak Lena, Trybiec Emilia oraz Wójtowicz Julita.

Nasze dzieci wykazały się ogromną odwagą i  pełną piersią zaśpiewały utwór ,, The Sea" , zajmując II miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym uczniom wspaniałego występu zakończonego sukcesem, a Pani Ani Doniek dziękujemy za użyczenie pięknych dekoracji.

Magdalena Stańko

Edyta Żarnowska